Polubić etiudę

25 marca 2019 r. odbył się Szkolny Konkurs "Polubić etiudę".

Szczegółowe informacje w zakładce Osiągnięcia/Sukcesy w konkursach

Warsztaty perkusyjne

Muzyczne czwartki

Warsztaty smyczkowe

W dniach 18-19 lutego 2019 r. w naszej szkole, w ramach doskonalenia zawodowego nauczycieli, odbyły się Warsztaty Smyczkowe.

Wzięli w nich udział nauczyciele sekcji instrumentów strunowych klas skrzypiec: 

pani Beaty Jakubowskiej, pani Anny Majewskiej i pana Oskara Niedźwieckiego oraz nauczyciel klasy altówki pani Kamila Marchlewicz, która była pomysłodawcą i organizatorem warsztatów.

W ramach wydarzenia odbyły się lekcje indywidualne, spotkanie nauczycieli szkoły z instruktorami oraz koncert uczniów podsumowujący warsztaty.

Warsztaty prowadzone były przez:

- dr hab. Ewę Guzowską, prof. AM - altówka, Akademia Muzyczna im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, Zespół Szkół Muzycznych w Poznaniu "Szkoła talentów",

- mgr Karinę Jakubowską - skrzypce, Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Poznaniu, Konserwatorium Muzyczne w Poznaniu.

Były to dwa dni wytężonej i efektywnej pracy, niepozbawionej pozytywnych emocji i radości.

Regionalne warsztaty kameralne i solowe dla nauczycieli fortepianu szkół muzycznych I i II st. 

Serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli szkół muzycznych regionu zachodniopomorskiego na warsztaty pianistyczne, które odbędą się w dniach 20-21.03.2019 w naszej szkole. Lekcje otwarte i wykłady poprowadzi pani Justyna Galant - Wojciechowska z Warszawy. Tematem przewodnim warsztatów jest: "Jak przygotować i utrzymać formę konkursową w utworach".
Serdecznie zapraszamy.

Rodzinny poranek muzyczny

Koncert rodzinno - rozrywkowy

Spora dawka dobrej muzyki, wspaniała zabawa, radość ze wspólnego muzykowania i to coś, czego nie da się wyrazić słowami.... 

To wszystko na drugim rodzinno - rozrywkowym koncercie, który odbędzie się 18 marca 2019 r. w Sali Koncertowej Szkoły. 

Do wspólnej zabawy i uczestnictwa w koncercie zapraszamy wszystkich, nie tylko uczniów i nauczycieli, ale również rodziców i całe rodziny. Liczy się wyłącznie dobry humor i chęć zabawy. Repertuar - dowolny. Technika - dowolna. 

Swoje uczestnictwo należy zgłaszać do P. Krzysztofa Jużyka - e-mail: krzysztof_juzyk@wp.pl lub tel. 602447759

document.getElementsByTagName("BODY")[0].style.display = "hidden";